ماجرای عکس و فیلم لورفته جدید از کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

ماجرای عکس و فیلم لورفته جدید از کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه
کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + ماجرای فیلم لو رفته
کشف حجاب ستاره اسکندری در چند ساعت خبرساز شده و اخیرا ویدئویی از ستاره اسکندری بدون حجاب در حال‌ پخش و انتشار است که واکنش های متفاوت کاربران شبکه های اجتماعی را در پی داشته است.


ویدئویی از ستاره اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در حال خرید از یکی از فروشگاه های یکی از کشورهای خارجی که گویا ترکیه می باشد ،و بدون حجاب منتشر شده و رسانه ها و سایت ها این خبر به خبر داغ تبدیل گشته است.
ماجرای عکس بدون حجاب ستاره اسکندری در ترکیه
مکان این فیلم در فروشگاه است که فردی که فیلم را پنهانی میگیرد در آخر رو به خانم اسکندری میگوید سلبریتی خائن که با واکنش او مواجه میشود
این فیلم پنهانی گرفته شده و فاش شدن کشف حجاب ستاره اسکندری ، اعتراض کاربران و مردم را در پی داشته و او را ریاکار قلمداد کرده و عده ای دیگر هم به صحبت های گذشته ی اسکندری رجوع می کنند این پوشش او را نوعی ریاکاری تلقی کرده اند که او در سال ۹۳ گفته بود : من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی شود اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می طلبد.
ستاره اسکندری بی حجاب !
من شاید اگر در جامعه ای غیر از اینجا می بودم و زندگی می کردم هرگز در این عرصه پا نمی گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می کند، مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد.

[embed]https://dl.musicgoogle.ir/PORTARAFDAR/168.mp4[/embed]

ستاره اسکندری در ترکیه
هنوز از سوی ایشان واکنشی نشان داده نشده است. ستاره اسکندری یکی از بی حاشیه ترین و بهترین هنرمندان این دهه اخیر است که کارهای زیادی را مخصوصا در سریال های تلویزیون انجام داده و در بازیگری حرفی برای گفتن دارد.مصاحبه سال 93
گفتگوی چاپ شده ستاره اسکندری در سال 93 :
من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی شود اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می طلبد.
من شاید اگر در جامعه ای غیر از اینجا می بودم و زندگی می کردم هرگز در این عرصه پا نمی گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می کند، مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد.
حاشیه های اخیر سلبریتی ها
در چند ماهه گذشته چهره های محبوبی هر کدام به دلایلی از کار در تلویزیون و فعالیت هنری دست و کم کنار رفته یا به حاشیه رانده شدند
عادل فردوسی بخاطر اختلاف نظر با مدیر شبکه، رضا رشیدپور بنا به دلایل منتشر نشده، رامبد و همسرش نگار جواهریان بخاطر عکس جنجالی در کانادا
مهناز افشار بخاطر توئیت جنجالی و مسافرت طولانی مدت به آلمان، رضا گلزار بخاطر عدم شفافیت مالی برنامه اش و حالا ستاره اسکندری …
شاید برای هرکسی اتفاق بیفتد
در این گفتگو قدیمی خانم اسکندری با بیان اینکه گاها شاید خطا یا هر اتفاقاتی برای هر کسی بیفتد باید این فرهنگ در مردم بوجود بیاید بی آنکه حق را به کسی بدهد یا ندهد، مقصر بداند یا نداند به عنوان یک فرد از محیط امن آدما نگهداری کند …

[embed width="400" height="400" ]https://dl.musicgoogle.ir/PORTARAFDAR/169.mp4[/embed]

بیوگرافی و زندگی شخصی ستاره اسکندری
ستاره اسکندری (متولد ۲۵ خرداد ۱۳۵۳ در تربت حیدریه) بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی است که آن را از سال ۱۳۷۳ شروع کرده، مخصوصاً مجموعه نرگس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن بازی می‌کرد. وی برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره تئاتر فجر ۱۳۷۹ برای بازی در نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز» شده است.
زندگی و حرفه ستاره اسکندری
ستاره اسکندری دانشجوی رشته مترجمی زبان بود اما به خاطر کار در تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد. از تئاتر آغاز کرد و سه بار هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره تئاتر دانشجویی شد. آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم «حریف دل» عبدالرضا گنجی در سال ۱۳۷۵ بود. او دو خواهر هنرمند به نام‌های لاله اسکندری (بازیگر) و سارا اسکندری (چهره پرداز) دارد. ستاره همچنین برادرزاده عبدالحسین اسکندری گوینده و مجری رادیو و تلویزیون است و او برادر عکاسی به اسم سیامک اسکندری دارد.
ستاره اسکندری در مجموعه های نظیر: نرگس، فاکتور 8، دندون طلا، حیرانی، ماه مهربان، ایستگاه، حامی و مسافر ری حضور داشته است. اسکندری در تئاتر هم با بزرگانی مثل بهرام بیضایی، محمد رحمانیان و داوود میر باقری همکاری کرده است و در سال 79 جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره تئاتر فجر را برای نمایش سعادت لرزان مردمان تیره روز و دومین جایزه اش به عنوان بازیگر برتر جشنواره تئاتر، در سی و سومین دوره و برای بازی در نمایش هم هوایی را به دست آورد.
ماجرای ویدیوی جنجالی لو رفته از کشف حجاب ستاره اسکندری
فیلم کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه | واکنش ستاره اسکندری
واکنش ستاره اسکندری به ماجرای فیلم لورفته اش در ترکی
ماجرای عکس و فیلم لورفته از کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه
فیلم لو رفته از ستاره اسکندری با لباس ناهنجار در ترکیه + كشف حجاب

تمامی حقوق مادی و معنوی برای موزیک گوگل محفوظ می‌باشد.