حسین غول کیست ؟عکس و بیوگرافی دستگیری غول قاتل تهرانپارس

حسین غول کیست ؟عکس و بیوگرافی دستگیری غول قاتل تهرانپارس
حسین غول شرور شرق تهران و دستگیری غول قاتل تهرانپارس و جزئیات قتل فردی در شرق تهران و عکس های شخصی و اینستاگرام و بیوگرافی خانواده و همسر و پسرش را در سایت موزیک گوگل بخوانید.


بیوگرافی حسین غول
حسین غول قاتل و شرور خطرناک شرق تهران در منظقه تهرانپارس می باشد که اکنون به جرم قتل مسلحانه دستگیر شده است
او متاهل بوده و دارای فرزند می باشد.
این غول قاتل دارای بعد از مدتی متواری شدن به علت قتل با تلاش پلیس و نیروی انتظامی دستگیر شد.
غول قاتل در یک درگیری خیابانی دست به قتل مسلحانه زده بود بعد از فرار در مرزهای غربی کشور دستگیر شد . روز ۹ خرداد امسال، قاتل معروف به ” حسین غول ” با استفاده از سلاح کمری اقدام به شلیک ۵ گلوله کرده و منجر به قتل مرد جوان ۳۰ ساله شده بود که با تلاش کارآگاهان اداره دهم “ویژه قتل” قاتل قبل از خروج از کشور در یکی از شهرهای غربی کشور روز گذشته دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
دستگیری غول قاتل
سرهنگ کاراگاه داوود فرد جانشین رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اوایل خرداد سال جاری بر اساس اعلام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مطلع شدیم که در منطقه شرق تهران نزاعی صورت گرفته که در پی این درگیری یک نفر با سلاح گرم به قتل رسیده است.
وی تصریح کرد: ماموران بلافاصله در صحنه قتل حاضر و متوجه شدند یکی از اراذل و اوباش سطح یک شرق تهران که ملقب به ( غول) است با همراه داشتن سلاح گرم در درگیری حاضر و پس از ارتکاب قتل متواری شده است.
وی گفت: در روز درگیری قاتل به همراه یک نفر دیگر در یک طرف دعوا بوده و چند نفر دیگر نیز در طرف دیگر دعوا حضور داشته‌اند که با توجه به اختلافاتی که از قبل باهم داشتند در خصوص این درگیری هماهنگ کرده بوده و در روز درگیری در مقابل مغازه قصابی قاتل باهم درگیر شده که در این درگیری یک نفر جان خود را از دست داده و قاتل و چند نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
وی در پاسخ به این سوال که قاتل ادعا کرده است به تنهایی در مقابل ۲۰ نفر ایستاده و با آنها درگیر شده آیا چنین چیزی صحت دارد؟
گفت: متاسفانه برخی افراد به دلیل فیزیک یا روحیه‌ای که دارند به خود القاب کاذب می‌دهند این فرد نیز خودش را بسیار قوی تصور می‌کرده و دارای قلمرو بوده است و به واسطه فیزیک خاصی که داشته خود را غول نامیده بوده البته در این درگیری تنها نبوده و چند نفر دیگر نیز در این درگیری شرکت کرده بود.
این فرد دارای سوابق متعدد درگیری بوده است. در روز درگیری اخیر نیز در مقابل مغازه قصابی با مقتول که قصاب بوده درگیر شده و از همین رو در این درگیری از ادوات مربوط به شغل قصابی که نوعی سلاح سرد است نیز استفاده شده است.
عکس حسین غول شرور شرق تهران
وی ادامه داد: ما در ابتدا از چند نفر در این خصوص تحقیق کردیم و پس از شناسایی این فرد بلافاصله نسبت به دستگیری آن اقدام کردیم.
در حال حاضر نیز با توجه به بازداشت قاتل ابعاد جدیدی از این پرونده کشف شده که قطعا افراد دیگری به پلیس احضار خواهند شد.
حسین غول کیست ؟عکس و بیوگرافی دستگیری غول قاتل تهرانپارس
گزارش تصویری از دستگیری غول قاتل تهرانپارس + بیوگرافی و عکسهای حسین غول

تمامی حقوق مادی و معنوی برای موزیک گوگل محفوظ می‌باشد.