آخر سریال ترکی دخترم چی میشه ؟خلاصه داستان قسمت اخر

آخر سریال ترکی دخترم چی میشه ؟خلاصه داستان قسمت اخر
داستان قسمت آخر سریال ترکی دخترم عکس بازیگران Kizim قیزیم
توضیحات کامل در مورد سریال دخترم
حدود یکماهی است که سریالی بنام قیزیم (Kızım) به معنی «دخترم» از کانال آجون یعنی TV8 و سریال گلپری از شو تی وی پخش می شود. با توجه به ریتینگهای بالایی که این سریالها به آن دست یافته اند مناسب دیدیم که اطلاعاتی در مورد موضوع این سریالها و بازیگران ذینقش در آنها ارائه کنیم:
موضوع سریال دخترم
سریال دخترم داستان پدر و دخترش است. داستان کف و سقف فداکاریهای یک پدر برای دخترش است. دمیر گؤک تورک که سالها پیش سئوگلی خودش را ترک کرده، متوجه حامله بودن وی نشده است. اؤیکو متولد می شود و مادرش او را به خاله اش می سپارد. اویکو مبتلا به بیماری فراموشی شده است و خاله از ترس عدم توانایی کافی در نگهداری وی، روزی او را تنها گذاشته و با نشانی پدرش روی یک کاغذ ترک می کند. از طرف دیگر دمیر گوک تورک در جریان یک بزه دستگیر شده و باید دوران حبس خود را بگذراند که هویدا شدن اؤیکو در زندگی اش جریان را برمی گرداند. دمیر در ابتدا باور نمی کند که اویکو دخترش باشد و تنها بعنوان فرصتی برای رهایی از زندان از وجود او استفاده می کند ولی داستان پیچ می خورد و مسائل تازه ای با خود بهمراه می آورد. او در جریان تازه زندگی اش با دختری بنام جاندان آشنا شده و عاشق وی می شود و از سویی بعد از درگیریهای طولانی درون خود، برای فراهم آوردن زندگی بهتری برای دخترش همواره در تکاپوست.
بازیگران سریال قیزیم (دخترم)
بوغرا گول سویBuğra Gülsoy در نقش دمیر Demir Göktürk:
بورغا متولد ۲۲ شوبات ۱۹۸۲ است. وی متولد و بزرگ شده آنکاراست. تحصیلات دانشگاهی اش را در سال ۲۰۰۴ در رشته معماری در دانشگاه مدیترانه شرقی (قبرس ترک) به اتمام رسانیده است.علاقه خاص وی به بازیگری باعث تجارب تئاتر در قبرس و ترکیه برای وی شده است. وی قبلا در سریالهای «فاطماگولون سوچو نه؟» و «قوزئی گونئی» بازی کرده است.
خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترکی «دخترم»+اسامی بازیگران
بوغرا گول سوی در سریال قیزیم در نقش دزد و سارق ظاهر شده و از اویکو دختر ۸ ساله برای آزادی از زندان استفاده می کند ولی با سیر پیشامدها آنها را بیش از پیش به هم پیوند می دهد و …
لیلا لیدیا توغوتلو Leyla Lydia Tuğutlu در نقش جاندان خوش گؤر Candan Hoşgör:
لیلا لیدیا توغوتلو متولد ۲۹ اکیم ۱۹۸۹ در برلین است. پدرش ترک و مادرش آلمانی است. لیلا لیدیا تحصیلات خود را در ترکیه آغاز کرده و در کنار تحصیل بعنوان مدل و فوتومدل فعالیت نموده است. وی در حال حاضر دانشجوی رشته زبان و ادبیات آلمانی در دانشگاه استانبول می باشد. شهرت تلویزیونی اش را مدیون نقشش بعنوان خواهر کنعان ایمیرزااوغلو در سریال قارادایی است. سپس در سرایلهای کرالیق عشق Kiralık Aşk و فیلم سینمایی دیلی بال Dilibal نقش ایفا کرد.
لیلا در سریال قیزیم در نقش جاندان دامپزشکی حازق است. جاندان که جریان زندگی اش احساس عشق و اعتماد به انسانها را وی تضعیف کرده است، نقص عشق را در حیوانات جستجو می کند. وی در رستورانی بطور اتفاقی با اویکو آشنا می شود و معصومیت این دخترک دل او را می رباید. جاندان زودتر از دمیر متوجه بیماری اؤیکو Öykü می شود و سعی در کمک به وی دارد…
برن گؤک ییلماز Beren Gökyılmaz در نقش دختر Kızım (نام فیلم از نقش وی گرفته شده است)
بَرَن متولد ۲۰۰۹ در استانبول است. دانش آموز دوره ابتدایی است. برن علیرغم سن کوچکش در سریالهای متعددی ایفای نقش کرده است.
توگای مرجان Tugay Mercan در نقش اوغور Uğur:
توگای مرجان متولد ۱ اجاق ۱۹۸۲ در استانبول است. وی تحصیلکرده رشته تئاتر دانشگاه خلیج است. وی قبلاً در سریالهای سوسقونلار، محتشم یوزییل کؤسم و اصلا وازگئچمم ایفای نقش کرده است.

سریال دخترم | داستان قسمت آخر سریال دخترم عکس بازیگران
اوغور شریک دمیر و در عین حال نزدیکترین دوست وی است. وی که در کودکی پدرش را از دست داده نزد مادربزرگش بزرگ شده است. همواره دعای او را پشت سرش دارد و با اینکه ۴۰ ساله است هنوز از او خرج توجیبی می گیرد!
سرحات تئومان Serhat Teoman در نقش جمال Cemal:
سرحات تئومان متولد ۱۹۸۳ در ازمیر است. تئومان فارغ التحصیل رشته هنرهای زیبا از دانشگاه ۹ ایلول ازمیر می باشد. وی بعد از مدتهای طولانی بازی در تئاتر، در سریالهای قوزئی گونئی، عاجل عشق آرانیور، بوگونون سارایلیسی، کاچین قرعه سی و آننه ایفای نقش نمود.
تئومان در نقش جمال بتازگی از زندان آزاد شده و بسیار خطرناک به نظر می رسد. دمیر و جمال سالها پیش باهم کار می کرده اند و جمال فکر می کند دمیر به او نارو زده است. برای همین جمال از دمیر ۵۰۰۰۰۰ لیره پول می خواهد تا راحتش بگذارد.
سلین شکرجی Selin Şekerci در نقش آسو مادر اؤیکو:
سلین متولد ۱۹۸۸ در ازمیر است. وی مدتی در تئاتر بازی کرده، در آگهیهای تبلیغاتی ظاهر شده و حتی در سریالهایی مثل ملکلر قوروسون Melekler Korusun، قاچاق گلینلر، چوبان ییلدیزی سیاه بیاض عشق دارای نقش اول بوده ولی در هیچکدام از اینها موفقیت قابل توجهی بدست نیاورد. وی همچنین در سریالهایی چون ساغیر، قاواق یئللری و رنگارنگ نیز بازی کرده است.
سلین یا همان آیسو در سریال دخترم، بعنوان مادر اؤیکو ایفای نقش می کند و در نتیجه دارای یکی از نقشهای اصلی است. دوران خردسالی اش را با دمیر و جمال در آسایشگاه نگهداری کودکان بی سرپرست گذرانیده است. آسو که هنر دوست داشتن را نیاموخته و به فحشا کشیده شده، در اصل شخصیت محکمی دارد با همه مسائل زندگی اش را به تنهایی روبرو شده است. در وطل زندگی اش نه چیزهایی را که باید بلکه چیزهایی را دوست داشته انجام داده است. بزرگترین ترسش طرد شدن بوده است و شاید به همین دلیل همیشه او دیگران را ترک کرده است.
سایر نقشها در سریال دخترم در درجه بعدی اهمیت قرار دارند:
سونا سلن در نقش حاجی آنا و مادربزرگ اوغور
سینم اونسال در نقش سئوگی گون آی معلم مدرسه ابتدایی
الیف وریت در نقش زینب قایا خاله اؤیکو
یاغمور گول وئرن در نقش سلین دوست دمیر
احسان ایلهان در نقش ژیلت مالخر
گؤکحان سویلو در نقش دکتر احسان
دکتر مراد دوست و عاشق جاندان و صاحب بیمارستان
سلیم اتاکان وکیل جاندان
الیت انداچ چام در نقش آیلا مادر ایلایدا (همکلاسی اؤیکو)
آخر سریال ترکی دخترم چی میشه ؟خلاصه داستان قسمت اخر سریال دخترم
خلاصه داستان قسمت اخر سریال دخترم
سریال دخترم {Kizim قیزیم} داستان کامل سریال و معرفی بازیگران سریال دخترم

تمامی حقوق مادی و معنوی برای موزیک گوگل محفوظ می‌باشد.