آخر سریال بوی باران چی میشه ؟خلاصه داستان و قسمت اخر

آخر سریال بوی باران چی میشه ؟خلاصه داستان و قسمت اخر
خلاصه داستان سریال بوی باران و بازیگران 
سریال بوی باران  از شبکه یک از خردادماه ۹۸ شروع به پخش کرده و مخاطبان خود را پیدا کرده است کارگردان این سریال احمد معظمی از کارگردانان معروف بوده که در حین پخش این سریال ،نام سریال را از عروس تاریکی به این نام تغییر داده است.


در این سریال نرگس محمدی و مهدی سلوکی و رویا نونهالی و ساناز سعیدی و بازیگران سرشناس زیادی نقش آفرینی کردند.
این سریال جدید در شبکه یک سیما به نمایش درآمده و پس از پخش دو قسمت از این سریال نام آن به بوی باران تغییر کرد.
این سریال به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان تولید شده و از جمله سریال های معمایی و خانوادگی می باشد.
خلاصه داستان سریال بوی باران
این سریال روایتی از ماجرای ازدواج یک دختر از طبقه پایین جامعه با پسری با اوضاع مالی خوب است که سیمین مادر پسر راضی به این وصلت نیست و با رقم خوردن اتفاقاتی در شب عروسی این زوج ، فرشته عروس جوان این سریال در یک اتفاق عمدی در آتش سوزی به قتل میرسد و نامزد سابق او پیمان با بازی مهدی سلوکی اولین متهم این ماجرا است.
در این سریال رویا نونهالی با نقش سیمین همسر رضا کیانیان است که ۱۰ سال است جدا از هم زندگی میکنند و این ماجرا آنها را به هم نزدیک تر میکند و سرآغاز ماجرایی متفاوت میشود.
اسامی بازیگران بوی باران 
در این سریال هنرمندانی چون رضا کیانیان ، رویا نونهالی ، نرگس محمدی ، سپیده خداوردی، فریبا کوثری، سید مهرداد ضیایی، شهرزاد کمال زاده ، وحید نفر، شمسی فضل اللهی ، مهدی سلوکی، محمدرضا هاشمی ، ساناز سعیدی، مهوش صبرکن، شیوا خنیاگر ، مریم کاویانی، رحمان باقریان ، شهاب شادابی، مهدی مهاجر ، بهزاد داوری و رضا بای و سعید رضایی…. بازیگران سریال را تشکیل میدهند.
بازی نرگس محمدی ، مریم کاویانی و سپیده خداوردی سریال جدیدی است که به عنوان جایگزین سریال از یادها رفته روی آنتن شبکه یک سیما میرود.
خلاصه قسمت آخر بوی باران به زودی...
خلاصه داستان سریال بوی باران
عکسهای سریال بوی باران و بازیگران 
آخر سریال بوی باران چی میشه ؟
خلاصه داستان و قسمت اخر سریال بوی باران

تمامی حقوق مادی و معنوی برای موزیک گوگل محفوظ می‌باشد.